درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

ثبت لحظات عاشقانه و زیبا توسط زوجین در رؤیایی‌ترین شب زندگی‌شان می‌بایست توسط دوربین‌های حرفه‌ای به بهترین شکل ممکن به ثبت برسد، اما با این تفاسیر در آلبوم عکس عروسی شما جای عکس عروسی با اقوام بسیار خالی است، شما می‌بایست با بهره‌گیری از بهترین ایده عکس عروسی با اقوام این لحظات شیرین را در کنار عزیزان خود به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید.

ایده عکس عروسی با اقوام

این مسئله بسیار حائز اهمیت است که شما شادی خود را با عزیزترین افراد زندگی‌تان به اشتراک بگذارید و این صمیمیت و شادی را با آن‌ها به معرض نمایش بگذارید.

اما برای این کار همانند عکس عروسی زوجین می‌بایست ایده و خلاقیت به خرج دهید تا کلکسیون آلبوم عکس عروسی شما در بهترین حالت جمع آوری شود، سعی کنید این کار با حساسیت بالا همانند عکس‌های دونفره انجام دهید به دلیل اینکه در نهایت همه‌ی این عکس‌ها در کنار هم آلبوم عکس عروسی شما را پدید می‌آورند از این رو برای بی‌نقص شدن آلبوم عروسی می‌بایست تمام عکس‌ها با کیفیت بالا و خلاقانه گرفته شده باشند که این کار نیاز به ایده عکس عروسی  فراوانی دارد تا شما بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید و عکس‌های عروسی جذابی را خلق کنید.

20 ایده عکس عروسی با اقوام

عکاسی عروسیبی‌شک لحظات احساسی، آدم‌های ارزشمند زندگی هرکسی را وادار به شراکت در آن شادی می‌کند، کسانی که با تموم وجود عاشقشان هستیم و شادی ما با وجود آن‌ها در هر شرایطی تکمیل می‌شود.

در ادامه به شما 8 تا از انواع ایده‌ها برای ثبت زیباترین لحظات زندگی‌تان را به شما معرفی می‌کنیم که وجود حداقل یک عکس از هر کدام در آلبوم عکس عروسی شما الزامی می‌باشد.

  1. ایده عکس عروسی با پدر

اولین مردی که در زندگی شما با تمام وجود عاشق شما بوده است بی‌شک پدرتان است، محافظ و قهرمان داستان زندگی شما شایسته‌ی توجه در رؤیایی‌ترین شب زندگی شما می‌باشد.

ایده عکاسی عروس با پدر

باور بالغ شدن و مستقل شدن دختر توسط پدران سخت است و همین موضوع باعث می‌شود در مواقع حساس، سریعا احساسی شوند؛ بهتر است برای خلق همچین صحنه‌ی احساسی، دیدار اول خود را با لباس عروس با پدرتان را با بهترین کیفیت ثبت کنید.

لحظات احساسی عروس با پدر

*ایده عکس عروسی با اقوام*

ایده عکس عروسی احساسی با پدر

  1. عکاسی داماد با پدر

داماد و پدر هم می‌توانند صحنه‌های احساسی زیبایی را خلق کنند، برای مثال عکس‌‌های پرتره ورود باشکوه داماد و پدرش می‌تواند حسابی در آلبوم شما خودنمایی کند.

همچنین شما می‌توانید جایگاه ویژه‌ای برای ایده عکس عروسی فرمالیته داماد و پدر باز کنید، به دلیل اینکه این نوع عکس‌ها از جذبه و زیبایی خاصی برخوردار هستند و می‌توانند آلبوم شما را بسیار زیباتر کنند.

عکس عروسی پدر و داماد

  1. عکاسی عروس با مادر

مادر تنها فردی است که می‌توان گفت در روز عروسی‌تان از خود شما بیشتر احساساتی است و ثبت این لحظات احساسی توسط شما و مادر گرامی‌تان می‌تواند آلبوم عروسی شما را بسیار دیدنی‌تر کند.

ایده عکس عروسی اقوامشما برای ثبت این صحنه‌های احساسی می‌بایست برنامه‌ریزی داشته باشید، یکی از بهترین صحنه‌هایی که شما می‌توانید با مادر خود خلق کنید هنگام آماده شدن شما برای مراسم عروسی می‌باشد این زمان یکی از بهترین صحنه‌هایی است که شما می‌توانید ثبت کنید.

ایده عکاسی عروسی با مادر

همچنین صحنه‌ی رقص شما و مادرتان می‌تواند یکی از درخشان‌ترین قاب‌ها در آلبوم عکس عروسی شما باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم جایگاه ویژه‌ای در آلبوم عروسی خود برای این عکس زیبا باز کنید.

ایده عکاسی عروس با مادر

  1. عکاسی داماد با مادر

قاب کردن صحنه‌های احساسی با فرشته‌های زندگی هر پسری می‌تواند تا سالیان سال اشک شوق بر چشمان هر زوجی بیاورد، از جمله ماندگارترین ایده عکس عروسی می‌توان به عکاسی داماد با مادر خود اشاره کرد.

ایده عکس عروسی با مادر

  1. ایده عکس عروسی با خواهر

صمیمی‌ترین رفیق، محرم تمام رازهای شما، همدم شما در روزهای عاشقی و دل‌شکستگی و … همگی خصوصیات فردی به نام خواهر می‌باشد، شما می‌توانید با خواهرتان در مراسم عروسی‌تان توجه همگان را به خود جلب کنید.

عکاسی عروس با اقوام

شما این بار با همبازی بچگیتان می‌خواهید آلبوم عروسی خود را زیباتر کنید پس از صحنه‌هایی به این زیبایی ساده نگذرید، ایده عکس عروسی با خواهر می‌تواند به شما کمک شایانی در ثبت خاطراتتان به بهترین شکل ممکن کند.

ایده عکاسی عروس با خواهر

*ایده عکس عروسی با خواهر*

عکاسی عروسی با خواهر

  1. ایده عکس عروسی با برادر

از اذیت و آزارهایی که در تمام طول زندگی بر سر شما آورده‌اند چشم پوشی کنید، آن‌ها قهرمانان گمنام زندگی شما هستند که قلبتان برای آن‌ها می‌تپد و در تمام طول زندگی‌تان در هر اتفاقی پشتتان به بودنشان گرم است، در رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان به بودنشان افتخار کنید و این لحظات زیبا را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید.

ایده عکس عروسی با برادر

  1. عکس‌های عروسی خوانوادگی با بچه‌ها را فراموش نکنید

فرشته‌ها کوچک می‌توانند با زیبایی ذاتی خود روحی تازه به آلبوم عکس عروسی شما ببخشند، آن‌ها با شیطنت‌های بچگانه خود می‌توانند سازگار ایده‌های نو باشند همچنین وجود آن‌ها در آلبوم عکس عروسی شما می‌تواند بار احساسی زیادی را هنگام دیدن آن به شما بدهد.

عکاسی عروسی با بچه

هنگام بوسه زدن شما توسط بچه‌‎ها می‌تواند از زیباترین صحنه‌های روز عروسی شما باشد از شکار این لحظه‌ها غفلت نکنید و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید.

ایده عکس عروسی با بچه

عکس‌های فانتزی با بچه‌ها توسط عروس و داماد می‌تواند آلبوم عکس عروسی شما را بسیار زیبا کند.

عکاسی عروسی با بچه

  1. ایده عکس عروسی دسته جمعی

همه‌ی عزیزان خود را در رؤیایی‌ترین شب زندگی خود در یک قاب جمع کنید، تا در آلبوم عروسی شما حسابی خودنمایی کند.

ایده عکس عروسی دسته جمعی

بعد از آن که با مهم‌ترین افراد زندگی خود عکس‌های جداگانه گرفته‌اید، وقت آن رسیده همه‌ی آن‌ها را در یک قاب جمع کنید و زیباترین عکس مراسم خود را به ثبت برسانید.

عکسه دسته جمعی عروسی

باغ عکاسی ایده‌آل، ضامن کیفیت عکس عروسی شما

همان‌طور که می‌دانید آلبوم عروسی یکی از با ارزش‌ترین دارای هر زوجی می‌باشد از این رو بسیار مهم است که عکس‌های آن به بهترین شکل ممکن به ثبت برسد.

برای کیفیت بالای عکس‌ها معیارهای زیادی وجود دارد معیارهایی مانند دکوراسیون، عکاس، لوکیشن و …

اوکیشن، دکوراسیون، امکانات و … از مهم‌ترین معیارهای بی‌نقص شدن عکس‌ها می‌باشد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای عکاسی بی‌نقص و باکیفیت از یک باغ عکاسی ایده‌آل استفاده کنید.

باغ عکاسی ماکان با دکوراسیون لاکچری، امکانات حرفه‌ای، ایجاد فضایی عالی با پس زمینه طاووس و قوهای زیبا و همچنین پرسنل حرفه‌ای و کار بلد می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388