درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

دراین مقاله از عمارت عکاسی ماکان می‌خواهیم نگاهی به جدیدترین و بهترین ایده عکاسی و استایل عقد محضری بپردازیم. عکاسی عقد محضری جدیداً بسیار بین جوانان این روزها طرفدار دارد و تقریباً پای ثابت تمام مراسم‌های عقد محضری می‌باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است.
این نوع عکاسی بسیار برای عروس و دامادهای جوان مناسب و جذاب بوده که می‌توانند در آن عکس با حلقه و یا دسته گل عروس بگیرند.

همیشه ژست گرفتن و ایده داشتن برای عکاسی به نظر سخت می‌آید اما ما اینجاییم تا شما را در این امر راهنمایی کنیم. از عکاسی لبخندهای عروس و داماد تا عکس گرفتن از لحظه امضا زدن سند ازدواج از مواردی است بسیار در ایده عکاسی عقد محضری استفاده می‌شود.

ایده عکاسی و استایل عقد محضری

ببینید یک سری از موارد هستند که خوب باید برای اینکه عکس‌های زیباتری بگیرید رعایت کنید مثلاً باید در مقابل دوربین طبیعی باشید و خودتان را سفت و سخت نکنید؛ یادتان نرود که این عکاسی در حاشیه مراسم شما است و شما در مرحله اول باید از مراسم عقد محضری خود لذت ببرید پس طبیعی رفتار کنید و لبخند بزنید که این‌طوری زیباتر به نظر می‌رسید.

عکس‌های عقد شاید از اولین عکس‌هایی باشد که شما به عنوان یک زوج رسمی به ثبت می‌رسانید پس قطعاً یکی از خاطره‌انگیزترین عکس‌های زندگی شما همین عکس‌های عقد می‌باشد پس باید یاد بگیرید که کنار همسر خود چطوری ژست بگیرید تا عکاسی عروسی و عقد محضری خوبی را سپری کنید

حتماً قبل از مراسم خود با عکاس خود صحبت کنید و درباره ایده‌هایی که دیدید و آن‌ها را برای خود می‌خواهید صحبت کنید تا با هم هماهنگ باشید که بتوانید بهترین عکس‌های عقد محضری را از او دریافت کنید

خبر خوب این است که مجموعه ماکان که یکی از مجهزترین و بهترین تیم‌های عکاسی کشور می‌باشد و همیشه در امر عکاسی عروسی از نام آشنایان بوده می‌تواند شما را برای گرفتن عکس‌‌های عقد محضری همراهی کند. این مجموعه با تجهیزات فوق‌العاده عالی و کادر مجهز بهترین شکل شما را به نمایش می‌گذارد تا خاطره‌ای خوب و زیبا را همیشه داشته باشید.

دیگر وقت را تلف نکنیم و بریم برای ایده عکاسی و استایل عقد محضری!

بهترین ایده‌های عکاسی عقد محضری

برای دریافت قیمت عکاسی عقد محضری کافیست با شماره تماس‌های ما ارتباط بگیرید.

عکاسی عقد محضری همراه گل عقد

عکس عقد محضری همراه با سند ازدواج

ژست عکس عقد محضری اینستاگرام

عکس عقد محضری شیک و جذاب

عکس عقد محضری همراه با قرآن

عکس عقد محضری همراه با امضا عقد

عکس عقد محضری همراه با انگشتر ازدواج

عکس عقد محضری عروس و داماد

استایل عکس عقد محضری

ایده عکس محضری با ظرف عسل

استایل عکاسی عقد 1402

عکس عقد محضری عروس و داماد

ایده عکس محضری همراه با حلقه

عکس های جذاب عقد مجضری

نامزدی ژست عکس عقد محضری

عکس عقد محضری شیک

ژست عکس عقد محضری

ژست عکس عقد

ژست عکس نامزدی و عقد

عکس عقد محضری شیک

ژست عکاسی عقد

ژست عکس عقد در آتلیه

ژست عکاسی نامزدی

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید./ ماکان

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388