درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

باغ عکاسی محفلی مجهز برای به ثبت رساندن زیبایی‌های عروس و داماد می‌باشد که امروزه بسیار مورد توجه زوج‌هایی که می‌خواهند عکس فرمالیته بگیرند قرار گرفته است؛ از جمله کاربردهای باغ عکاسی می‌توان به عکس‌های فرمالیته عروس، عکس‌های مدلینگ، عکس‌های تخصصی کودک و… اشاره کرد.

اگر قصد دارید زیبایی‌های خود را در مکانی مجهز جشن بگیرید و با امکاناتی حرفه‌ای، لحظاتی باشکوه را از خود و عزیزانتان به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید، می‌بایست در مرحله‌ی اول با مزیت‌های یک باغ عکاسی ایده‌آل آشنا شوید تا بتوانید یک انتخاب منطقی و بی‌نقص را برای قاب کردن خاطرات خود انتخاب کنید.

نگاهی به مزیت‌های باغ عکاسی ایده‌آل

باغ عکاسی ماکان

سوار بر ریل تجمل‌گرایی شوید، اما با احتیاط! اگر قصد دارید خاطرات و لحظات زیبای خود را باشکوه به ثبت برسانید، باغ عکاسی عروس و مدلینگ بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

اما می‌بایست در انتخاب یک باغ عکاسی ایده‌آل نهایت احتیاط را به خرج دهید و با تحقیق دست به رزرو آن بزنید، زیرا ممکن است با یک انتخاب اشتباه هزینه‌های شما به هدر رود و از کیفیت عکس‌های خود هم راضی نباشید.

در ادامه قصد داریم به شما 4 مزیت بارز و اصلی یک باغ عکاسی ایده‌آل را ذکر کنیم.

  1.  با لوکیشن‌های متعدد عکس‌های یونیک بگیرید

معیار تنوع لوکیشن را در هنگام رزرو باغ عکاسی نادیده نگیرید، به دلیل این که شما با چشم پوشی کردن از عدم وجود لوکیشن‌های متعدد در این مکان بانی اصلی حوصله سر بر شدن عکس‌های خود می‌شوید.

قطعاً شما برای یک یا دوتا عکس اقدام به رزرو باغ عکاسی نمی‌کنید، پس برای این که عکس‌های شما یکنواخت و حوصله سر بر نشود باغ عکاسی مدلینگ و عروسی را انتخاب کنید که از لوکیشن‌ها مختلف و متنوع برخوردار باشد.

  1.  امکانات و تجهیزات حرفه‌ای را در اولویت قرار دهید

لزوم بی‌نقص بودن هر کاری استفاده از امکانات و تجهیزات حرفه‌ای در آن کار می‌باشد، صنعت عکاسی هم از این قاعده مستثنا نیست، شما برای عکاسی در سالن عقد، عکاسی عروس، عکاسی مدلینگ، عکاسی تولد، عکاسی تخصصی کودک و… نیاز به بهترین امکانات و تجهیزاتی حرفه‌ای دارید تا بتوانید، لحظات خود را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید.

امکانات و تجهیزاتی مانند کرین و هلی‌شات، نورپردازی حرفه‌ای و تخصصی، وجود آلاچیق با طراحی خاص برای عکاسی، عکاس و فیلم بردار حرفه‌ای و با تجربه و… می‌توانند مهر تأییدی باشند جهت ایده‌آل بودن آن باغ عکاسی؛ اما باید به معیارهای دیگر هم توجه داشت که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  1.  دکوراسیون لاکچری را جدی بگیرید

گرچه انتخاب دیزایین و دکوراسیون یک امر سلیقه‌ای می‌باشد که مستقیم با نظرعروس و داماد ارتباط دارد، اما در این مسئله شکی نیست که دکوراسیون لاکچری از اصلی‌ترین معیارهای یک باغ عکاسی عروس و مدلینگ ایده‌آل می‌باشد.

بی‌شک شما اصلی‌ترین دلیلی که دست به رزرو باغ عکاسی برای عکاسی مدلینگ، عکاسی عروس، عکاسی تخصصی کودک و یا زده‌اید مسئله‌ی محیطی متفاوت و باشکوه است، پس با این تفاسیر نادیده گرفتن دکوراسیون نامطلوب امری غیرممکن است.

  1. پرسنل و کادری حرفه‌ای و با تجربه

از عکاس و  فیلم‌بردار گرفته تا مدیریت مجموعه همگی معیار مهمی برای آسودگی خاطر شما در روند رزرو باغ عکاسی می‌باشند، از همان لحظه‌ی اول رزرو باغ عکاسی تا روز عکاسی مهم است که با تیمی کار بلد و حرفه‌ای طرف باشید.

اگر دوست ندارید به دلیل عدم هماهنگی دقیق در سرما و یا گرما منتظر بمانید و یا با گذشت زمان آرایش و یا موهای شما خراب شود از همان اول به فکر کادر و پرسنلی کار بلد و حرفه‌ای باشید.

به دلیل اینکه اگر مدیریت و تیم مقابل شما از تجربه‌ی کافی برخوردار باشند، تمام کارهای شما بر روی خط زمانی مشخص و معین پیش می‌رود و تمام مراحل روند کار دقیقاً همان چیزی می‌شود که از روز اول با مدیریت مجموعه صحبت کرده‌اید.

مطمئن باشید اگر با تیمی حرفه‌ای کار کنید، تجربه‌ای لذت بخش از یک روز منظم در ذهن شما ثبت خواهد شد.

باغ عکاسی ایده‌آل در سال 1401

با این تفاسیر شما می‌بایست برای انتخاب یک باغ عکاسی ایده‌آل از معیارهای خود به سادگی عبور نکنید زیرا ممکن است با یک اشتباه تجربه‌ای ناخوشایند را در ذهن خود هک کنید.

باغ عکاسی ماکان با بهره‌گیری از تیمی حرفه‌ای و با تجربه و همین‌طور لوکیشن‌ها متعدد مانند ویلا، استخر، ایجاد فضایی عالی پس زمینه با بیش از ده طاووس و قوهای زیبا و… و همین‌طور امکاناتی از جمله کارین و هلی‌شات، نورپردازی حرفه‌ای و تخصصی، آلاچیق با طراحی خاص و لاکچری و… فضایی را گرده هم آورده است تا شما بتوانید با خیالی آسوده اقدام به عکاسی در زمینه عکاسی مدلینگ و عروس، عکاسی تخصصی کودک و… به بهترین شکل ممکن کنید.

   6 نکته کلیدی هنگام رزرو باغ عکاسی

حال که با مزایای یک باغ عکاسی ایده‌آل آشنا شده‌اید، بهتر است نکاتی را هنگام رزرو آن هم به یاد داشته باشید تا بتوانید در بهترین شرایط مراحل عکاسی خود را سپری کنید، در ادامه قصد داریم به شما 6 نکته‌ی مهم و اساسی را ذکر کنیم.

بهترین باغ عکاسی

  1. شرایط آب و هوایی را در باغ عکاسی نظر بگیرید

با توجه به متفاوت بودن شرایط آب و هوایی در فصل‌های مختلف، بهتر است قبل از اینکه اقدام به رزرو باغ عکاسی کنید شرایط آب و هوایی آن روز را بسنجید.

اگر قصد عکاسی در فضای باز باغ عکاسی را دارید نمی‌توان به طور دقیق گفت چه آب و هوایی مناسب برای عکاسی می‌باشد زیرا این انتخاب یک امر سلیقه‌ای می‌باشد و به نظر خودتان بستگی دارد، ممکن است شما بخواهید با لباس زمستانه در برف اقدام به عکاسی کنید یا بخواهید عکاسی عروس خود را در ایده‌آل‌ترین شرایط آب و هوایی ثبت کنید.

اما اگر قصد ثبت خاطرات تنها در آتلیه عکاسی عروس و مدلینگ سر بسته دارید شرایط آب و هوایی در این روند تأثیرگذار نخواهد بود.

از این رو شما می‌بایست در روز عقد قرارداد به آب و هوای تاریخ  و روزی که قصد عکاسی دارید توجه کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

  1. سالن و یا محضر عقد،‌مکانی مناسب برای عکاسی عروس

لذت بله گفتن عروس خانم، طعم شیرین پیوند رسمی عروس و داماد و… همگی لذت‌هایی هستند که تنها در روز مراسم عقد می‌توان یافت، ثبت این خاطرات می‌تواند برای شما قابی ماندگار را به همراه داشته باشد.

اگر قصد عکاسی در روز عروسی خود را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم باغ تالاری را انتخاب کنید که دارای سالن عقد و محضر عقد باشد تا شما بتوانید با یک تیر دونشان بزنید، برای این کار ما به شما باغ تالار والا را معرفی می‌کنیم زیرا در کنار عکاسی عروسی از مزیت محضر و سالن عقد هم برخوردار می‌باشد، اگر قصد رزرو باغ تالار والا را دارید می‌توانید به راحتی از طریق سایت تالارکده اقدام به رزرو تمامی تالارها و باغ تالارهای تهران و کرج کنید.

باغ عکاسی شهریار

  1. زمان عکاسی را با دقت انتخاب کنید

یکی از مهم‌ترین معیارهای عکاسی ایده‌آل نور می‌باشد، نور خورشید به تنهایی می‌تواند به شما کمک شایانی در امر عکاسی بکند، از همین رو بسیار مهم است که شما با دقت کامل و سنجیده ساعت و زمانی که قصد عکاسی دارید را انتخاب کنید، اگر قصد دارید درشب اقدام به عکاسی کنید می‌بایست خیال خود را از جهت نورپردازی حرفه‌ای باغ عکاسی مورد نظر خود راحت کنید.

  1. در انتخاب عکاس و فیلم‌بردار حساسیت به خرج دهید

تفاوتی ندارد عکاس و یا فیلم‌بردار خود را از بازار آزاد انتخاب می‌کنید و یا از خود مجموعه باغ عکاسی اقدام به انتخاب عکاس و یا فیلم‌بردار می‌کنید، در هر دو حالت شما می‌بایست از قبل تمام جوانب را بررسی کنید، زیرا اگر بهترین لوکیشن هم در اختیار شما باشد اما از عکاس و یا فیلم‌بردار حرفه‌ای و با تجربه استفاده نکنید بی‌شک نتیجه‌ی مطلوب و دلخواه خود را نخواهید گرفت.

  1. کارین و هلی‌شات را از قبل هماهنگ کنید

بی‌شک یکی از زیباترین و لوکس‌ترین روش‌های عکاسی و فیلم‌برداری استفاده از کارین و هلی شات می‌باشد، اگر قصد دارید از آن‌ها برای عکاسی عروسی و یا مدلینگ خود استفاده کنید، می‌بایست از قبل با مجموعه مورد نظر خود  هماهنگ کنید زیرا در بعضی مواقع مجموعه‌ها اجازه بلند کردن هلی شات را ندارند اما در بعضی از باغ‌های عکاسی‌ امکان پذیر است اما از قبل می‌بایست هماهنگ شده باشد، از این رو شما می‌بایست در مرحله‌ی اول امکان بلند کردن هلی‌شات را جویا شوید اگر امکان پذیر بود هماهنگی استفاده از آن را با مدیریت مجموعه انجام دهید.

  1. کودکان خود را در نظر بگیرید

از آن جایی که عکس‌برداری و فیلم‌برداری از کودکان نیاز به لوکیشن و امکانات خاص دارد، بهتر است قبل از رزرو باغ عکاسی در مورد امکان عکس‌برداری از کودکان تحقیق کنید، مجموعه ماکان با بهره‌گیری از امکانات حرفه‌ای و تجهیزات مجهز امکان عکاسی تخصصی از کودکان را دارد.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388