درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

آلبوم عکس عروسی دارای مدل‌ها و تنوع زیادی می‌باشد که انواع آن می‌تواند در زیبایی، کیفیت، ماندگاری و… عکس‌های شما تأثیرگذار باشد، در ادامه قصد داریم به شما 4 نمونه از جذاب‌ترین و لاکچری‌ترین مدل‌های آلبوم عکس عروسی را معرفی کنیم.

ژورنال

این معیار می‌تواند به شما عزیزان در روند انتخاب نوع آلبوم کمک شایانی کند، به دلیل اینکه شما عزیزان می‌توانید با دیدن مدل‌های مختلف آن سلیقه‌ی خود را به بهترین شکل ممکن به چالش بکشید تا در نهایت بتوانید با بهترین انتخاب از خاطرات رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان به بهترین شکل ممکن محافظت کنید؛ از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آلبوم عکس عروسی، گاوصندوق خاطرات ما

مراسم عروسی جز ماندگارترین خاطرات هر زوجی می‌باشد که حتی مرور آن جز لذت‌بخش‌ترین ثانیه‌های عمر هرکسی است. بدیهی می‌باشد که نگهداری از چنین خاطرات با ارزشی واجب است.

هرچه از روز مراسم عروسی دورتر می‌شویم یادگاری‌ها و خاطرات آن روز به مرور کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر می‌شوند تا حدی که حتی در خاطرات شما هم قسمتی از آن ناواضح می‌شود، در کنار آن شما برای فرزندانتان هرچه به صورت کلامی از زیبایی و شکوه و حس خوب آن روز تعریف کنید باز هم نمی‌توانید آن حس زیبا را به‌طور کامل به فرزندان خود منتقل کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور دوربین‌های مدرن و باکیفیت، بهترین گزینه برای ثبت خاطرات این روز زیبا عکس می‌باشد.

آلبوم عکس عروسی لاکچری

بی‌شک هر زوجی با هر بار دیدن عکس‌های عروسی خود غرق در حس خوب می‌شود و یاد خاطرات آن روز شیرین و احساسی را زنده نگه می‌دارد، این حس خوشایند هرچه کهنه‌تر می‌شود احساسات افراد را بیشتر درگیر خود می‌کند، پس ضروری است که از این خاطرات شیرین با انتخاب یک آلبوم متناسب به درستی نگه‌داری شود.

ما در ادامه به شما 4 نمونه از آلبوم‌های عکس عروسی ایده‌آل را معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و این خاطرات شیرین را به بهترین شکل ممکن نگه‌داری کنید.

  1. آلبوم ایتالیایی پرطرفدارترین آلبوم عکس عروسی

یکی از مجلل‌ترین و باکیفیت‌ترین آلبوم‌های عکس عروسی آلبوم‌های ایتالیایی و یا دیجیتالی می‌باشد، این نوع آلبوم‌ها اولین بار در ایتالیا ساخته شد و دستگاه صحافی آن نیز متعلق به ایتالیا بوده است، به همین دلیل بعد از وارد کردن دستگاه‌های چاپ و صحافی آن در ایران، آن را به اسم آلبوم ایتالیایی معروفی کردند، این نوع آلبوم‌ها پیرو قیمت نسبتاً بالایی که دارند از صفحات قطورتری نسبت به سایر آلبوم‌ها برخوردار هستند و در نتیجه ماندگاری بالاتری هم دارند.

این نوع آلبوم‌ها را شما می‌توانید با رنگ و فونت دلخواه همچنین در ابعاد دلپسند خود سفارش دهید، پیشنهاد ما به شما این است که عکس‌های دونفره خود را که در عمارت عکاسی و یا باغ عکاسی عروس گرفته‌اید در این آلبوم‌ نگه‌داری کنید و به عنوان آلبوم عکس عروسی اصلی خود از این آلبوم استفاده کنید تا بتوانید بعد از مدت‌ها با مرور صفحات آن در گذشته سفر کنید.

آلبوم عکس عروسی ایتالیایی

  1. آلبوم ژورنال یا مجله‌ای

این نوع آلبوم عکس عروسی نسبت به آلبوم ایتالیایی قیمت مناسب‌تری دارند و زودتر آماده می‌شوند، صفحات این آلبوم‌ها از ضخامت کم‌تری نسبت به آلبوم‌های ایتالیایی برخوردار هستند و از این رو بسیار انعطاف‌پذیر می‌باشند و همانند مجله از جنس گلاسه هستند. تفاوت آلبوم ژورنال با نوع قبلی در این است که این نوع آلبوم‌ها معمولاً در کنار عکس‌ها نوشته‌ها و متن‌هایی هم دارند که می‌توان از آن با عنوان داستان عاشقانه آشنایی عروس و داماد یا متن کوتاهی از حس پدر و مادر زوجین و یا مهمانان نزدیک از روز عروسی استفاده کرد؛ بهتر است در این آلبوم عکس‌های دونفره‌ی خود را که در آتلیه عکاسی و یا باغ عکاسی عروس گرفته‌اید نگه‌داری کنید تا هم بتوانید با کلمات خاطرات جذاب آن روز را بنویسید و هم انتخاب آزادانه‌تری در هنگام عکاسی داشته باشید. سایز این نوع از آلبوم‌های عکس عروسی  معمولاً  A4 می‌باشد اما می‌توان آن را به سایز دلخواه سفارش داد اما طول آن بیشتر از سی سانتیمتر نمی‌شود اما عرض آن به انتخاب شما آزادانه می‌باشد، معمولاً  تعداد برگ‌های آلبوم عکس عروسی ژورنال هم 20 تا پشت و رو می‌باشد.

آلبوم عکس عروسی ژورنالی

  1. آلبوم عکس اقتصادی فتوبوک

آلبوم عکس عروسی فتوبوک حد وسطی میان آلبوم ایتالیایی و ژورنال می‌باشد، از لحاظ ضخامت قطر کم‌تری نسبت به آلبوم ایتالیایی دارد و بالعکس قطر بیشتری در برابر آلبوم ژورنال دارد، کیفیت چاپ در این نوع از آلبوم‌ها بسیار متفاوت است به دلیل اینکه از دستگاه‌های مختلفی برای چاپ این نوع آلبوم استفاده می‌شود، این آلبوم شباهت بسیار زیادی به آلبوم‌های ایتالیایی دارد به دلیل اینکه دو طرف صفحه به صورت یک تکه می‌باشد اما در مقابل آن جنس جلد آلبوم فتوبوک بسیار با ضخامت داخلی شبیه است و همانند آلبوم ایتالیایی دارای جلد جداگانه نیست، و همین‌طور دوام و ماندگاری آلبوم به پای آلبوم ایتالیایی نمی‌رسد. به همین دلیل است که این آلبوم از لحاظ اقتصادی بهتر است از آلبوم عکس عروسی ایتالیایی.

آلبوم عکس عروسی فتوبوک

  1. آلبوم نوستالژی چسبی

آلبوم عکس عروسی چسبی در زمان قدیم از رایج‌ترین آلبوم‌ها بوده است، به همین دلیل شما می‌توانید با استفاده از این آلبوم به عکس‌های عروسی خود حس اصالت و نوستالژی ببخشید، اما توجه داشته باشید که این نوع آلبوم برای آلبوم عکس عروسی اصلی شما چندان مناسب نمی‌باشد پیشنهاد ما به شما این است در کنار آلبوم اصلی عکس عروسی خود یک آلبوم نوستالژی هم داشته باشید.

مراسم عروسی

معیارهای اصلی برای انتخاب آلبوم عکس عروسی چیست؟

  • متناسب با انواع مدل عکس‌ها باشد

برای یک آلبوم عکس عروسی ایده‌آل مهم است که به شما امکان چاپ عکس عمودی و افقی را بدهد؛ فقط در این صورت است که شما می‌توانید عکس‌های به اصطلاح لانگ شات خود را که در عمارت عکاسی می‌گیرید و یا عکس‌های پرتره‌ای که در آتلیه عکاسی می‌گیرید را در یک آلبوم داشته باشید.

  • به رنگ و جنس جلد آلبوم دقت کنید!

واضح است که انتخاب رنگ آلبوم یک مسئله شخصی می‌باشد اما به این نکته توجه کنید که رنگ‌های تیره بهتر می‌توانند در پنهان کردن ساییدگی و پارگی در طول زمان عمل کنند، و همین‌طور جنس جلد آلبوم در محافظت از خاطرات شما نقش مؤثری دارد، پس سعی کنید این نکات را رعایت کنید تا مدت زمان بیشتری از آلبوم عکس عروسی خود استفاده کنید.

سخن آخر

همان‌طور که گفتیم بهتر است در انتخاب نوع آلبوم عکس عروسی خود دقت لازم را به خرج بدهید به این دلیل که ممکن است با یک انتخاب اشتباه سال‌ها بعد از دیدن قشنگ‌ترین صحنه‌های خود محروم شوید.

تیم تخصصی ماکان با تکنولوژی روز می تواند بهترین آلبوم های عکس را از مراسمات خاص شما فراهم نماید،‌ تا شما عزیزان بتوانید سالیان سال خاطرات خود را حفظ کنید.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388