درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

گاهی‌اوقات عکاسی از کودکان می‌تواند کار چالش‌برانگیزی باشد، زیرا معمولاً نمی‌توان آنها را متقاعد کرد تا برای مدت زمان خاصی بدون‌حرکت و ثابت در مقابل دوربین بایستند و ژست بگیرند. کودکان معمولاً ترجیح می‌دهند وقتشان را صرف بازی و کارهای مورد علاقه‌شان کنند و این شیطنت‌ها و بازیگوشی‌ها کار را برای عکاس کودک بسیار دشوار می‌کند؛ چراکه او باید بتواند در ثبت لحظه موردنظرش بسیار سریع عمل کند، شما می‌توانید با بهره‌گیری از یک لوکیشن عکاسی کودک ایده‌آل و کادری مجرب این کار را برای خود بسیار آسان کنید.

عکاسی تخصصی و حرفه ای در لوکیشن عکاسی کودک فضای باز

عکاسی تخصصی کودک

انجام عکاسی حرفه ای کودک توسط تیم حرفه‌ای ماکان با آتلیه تخصصی

باتوجه به اینکه آتلیه و باغ عکاسی ماکان دارای لوکیشن‌های متعدد و جذابی برای عکاسی کودک است، امکانات لازم برای سرگرم‌کردن کودک را در اختیارش قرار می‌دهد تا شرایط برای ثبت عکس‌های خاص و بی‌نظیر از فرزند دلبندتان را مهیا کند.

بسیاری از عکس‌هایی که از کودکان گرفته می‌شود تار و بدون کادربندی مناسب است و به‌همین‌دلیل بسیاری از عکاسان کودک به‌دنبال روش‌هایی هستند که بتوانند مهارت‌های خود را در زمینه عکاسی کودک تقویت کنند تا بتوانند عکس‌های باکیفیت‌تری ارائه دهند.

لوکیشن عکاسی کودک شهریار ماکان در زمینه عکاسی کودک تیم متخصص و مجربی دراختیار دارد که با استفاده از بهترین و به‌روزترین تجهیزات، عکاسی و فیلمبرداری از کودکان را به‌‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌دهند.

در ادامه مهم‌ترین نکات عکاسی کودک آورده شده‌اند:

 • برای پیشبرد روند عکاسی از کودک برنامه مشخصی داشته باشید.
 • تجهیزات لازم برای عکاسی کودک را مهیا کنید و نحوه کارکردن با آنها را یاد بگیرید.
 • سعی کنید با کودک ارتباط دوستانه برقرار کنید و نحوه تعامل و دوستی با او را بیاموزید.
 • خلاق باشید و با تخیل‌پردازی کودکانه آشنا شوید.
 • بهتر است نحوه بازی با کودک و سرگرم‌کردن او را یاد بگیرید.
 • وسایلی برای بازی کودک به‌همراه داشته باشید تا بتوانید او را در طول پروسه باخود همراه کنید.
 • قد خود را با قد کودک هماهنگ و زوایای مناسب را مشخص کنید.
 • لوکیشن و زمان مناسب برای عکاسی را انتخاب کنید.
 • از پدر و مادر کودک بخواهید که لباس‌ مناسبی برای عکاسی کودک به او بپوشانند.
 • والدین کودک را با خود همراه کنید.
 • خودتان را برای نوسانات خلقی ناگهانی کودک آماده کنید و صبور باشید.
 • عکس‌های زیادی بگیرید تا بتوانید تعداد قابل‌قبولی عکس با کیفیت مطلوب داشته باشید.
 • روش‌های ادیت و روتوش عکس را بیاموزید.
 • از آنها همانطور که هستند عکاسی کنید (نه آنطور که می خواهید باشند)
 • راهنمای ژست را دور بیندازید
 • به زبان آنها صحبت کنید و در سطح آنها پایین بیایید
 • آنها را خسته نکنید
 • استفاده از نور طبیعی در محیط طبیعی (برای طبیعی ترین پرتره ها)
 • با خانواده و دوستان تمرین کنید

داشتن برنامه مشخص و به همراه داشتن تجهیزات مناسب برای عکاسی از کودک:

حتی اگر درحین عکاسی از کودک، کنترل اوضاع از دستتان خارج شد، سعی کنید تا جای ممکن برنامه مشخصی برای ادامه عکاسی داشته باشید. ابتدا، تجهیزات موردنیاز برای عکاسی از سوژه مورد نظر را آماده کنید. اگر لوکیشن عکاسی فضای بسته مانند خانه است، تجهیزات متناسب با عکاسی در فضای بسته را به همراه داشته باشید.

آتلیه عکاسی کودک

ممکن است نور کافی در فضای بسته و ساختمان وجود نداشته باشد؛ بنابراین تجهیزات نورپردازی را فراموش نکنید. دوربین‌های point & shoot برای عکاسی در فضای بسته مناسب نیستند زیرا در محیط‌هایی با نور کم، نویز زیادی ایجاد می‌کنند. برای اینکه بتوانید در فضای بسته مانند داخل ساختمان، عکس‌هایی با بیشترین کیفیت داشته باشید، به یک منبع تولید نور مناسب نیاز دارید. بهتر است در چنین موقعیتی عکاسی از کودک را در اتاقی با نور مناسب و یا درکنار پنجره انجام دهید. اگر لوکیشن عکاسی فاقد نورکافی بود، بهتر است از تجهیزاتی مانند چتر بازتابنده نور، فلاشر و … برای نورپردازی استفاده کنید. تا حد امکان از فلاشر دوربین خود استفاده نکنید، زیرا نور نامناسبی ایجاد می‌کند و روی کیفیت عکس‌ها اثر منفی می‌گذارد.

اگر لوکیشن عکاسی از کودک فضای باز است، تکنیک‌های کنترل نورپردازی را بدانید. توجه داشته باشید که قرار گرفتن سوژه پشت به نور خورشید و عکاسی در برابر نور خورشید، کیفیت عکس‌ها را بسیار کاهش می‌دهد و نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد.

نحوه تنظیم دوربین برای عکاسی از کودکان:

ازآنجایی‌که معمولاً بچه‌ها پرجنب و جوش، سریع و چابک هستند و به اصطلاح یک‌جا بند نمی‌شوند، عملاً کنترل کردن آنها یا وادار کردنشان به انجام کاری که می‎خواهید، غیرممکن است. دوربین خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید شرایط این‌چنینی را به‌بهترین شکل کنترل کنید. بهتر است تنظیمات دوربین را در حین عکاسی از کودکان روی حالت ” Apreture Priority” قرار دهید. با قرار دادن دوربین روی این مود، می‌توانید از طریق تغییر دیافراگم با عمق میدان بازی کنید و به دوربین اجازه دهید تا مناسب‌ترین سرعت شاتر را برایتان انتخاب کند.

در لوکیشن‌های کم‌نور، احتمالاً باید دیافراگم دوربین را روی کوچک‌ترین عدد تنظیم کنید تا سرعت شاتر نسبتاً بالایی داشته باشد (لنز سریع با دیافراگم بزرگ مانند f/1.4 می‌تواند کمک زیادی بکند). در صورت تاریک‌تر شدن هوا و کاهش نور محیط، ISO را کمی افزایش دهید. اگرچه ممکن است زمینه تصاویر کمی نقطه‌دار شود، اما این احتمال نیز وجود دارد که این تصاویر درنهایت از تمامی عکس‌هایی که در طول روز گرفته‌اید زیباتر شوند. به‌خاطر داشته باشید که عکس واضح با نویز زیاد بهتر از یک عکس تار بدون نویز است. اگر دوربینتان دارای ویژگی ISO اتوماتیک است، آن را فعال کنید و حداکثر ISO دوربین را در دوربین Full Frame (FX) روی 1600 و در دوربین غیر Full Frame (DX) روی 800 تنظیم کنید.

وجود کمی نویز مشکل خاصی به‌حساب نمی‌آید، زیرا می‌توانید آن را با استفاده از نرم‌افزارهای Light Room و Photoshop از بین ببرید.

اگر می‌خواهید عکس کودک را در سایز بزرگ چاپ کنید، تنظیم ISP خارج از محدوده 800 تا 1600 نویز بسیار زیاری ایجاد خواهد کرد.

بهترین دوربین و لنز برای عکاسی کودک کدام است؟

شاید نوع دوربین اهمیت چندانی در عکاسی کودک نداشته باشد، اما در این مورد استفاده از یک DSLR با یک لنز دیافراگم سریع به‌شدت توصیه می‌شود. لزومی ندارد حتماً از دوربین‌های DSLR گران‌قیمت استفاده کنید؛ حتی DSLR معمولی و پایه هم برای عکاسی کودک می‌تواند فوق‌العاده عمل کند. لنز دوربین مهمترین قسمت تاثیرگذار در کیفیت عکاسی کودک است. بهتر است برای این منظور از لنزهای سریع استفاده کنید، زیرا این نوع لنزها در محیط‌های کم‌نور و تفکیک سوژه‌ عکاسی از محیط اطراف و ایجاد یک پس‌زمینه تار، عملکرد بسیار خوبی دارند.

در صورتی‌که بودجه کافی برای تهیه تجهیزات حرفه‌ای عکاسی کودک ندارید، لنزهای پرایم با دیافراگم 35 میلی‌متری و 50 میلی‌متری f/1.8 نتایج قابل‌قبولی برای پرتره کودک ارائه می‌دهند. اگر بودجه متوسطی دارید، پرایم 50 میلی‌متری f/1.4 می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اما به‌طورکلی لنز 50 میلی‌متری f/1.8G نیکون یکی از بهترین انتخاب‌ها برای عکاسی از کودک و گرفتن تصاویر باکیفیت و زیبا است.

باغ عکاسی کودک

چه تجهیزات نورپردازی برای عکاسی در فضای بسته و با نور کم لازم است؟

اگر لوکیشن عکاسیتان فضای بسته به‌عنوان‌مثال یک اتاق بدون پنجره و نورکافی است، تنها گزینه‌ برای ایجاد نورکافی استفاده از فلاش اکسترنال خواهد بود. همانطور که پیش‌تر اشاره شده است، فلاش داخلی برای هر نوع پرتره‌ای مناسب نیست. فلاش دوربین سایه نامطلوبی روی صورت و پشت‌سر سوژه عکاسی ایجاد می‌‎کند، بنابراین بهتر است برای عکاسی کودک از آن استفاده نکنید. اگر سقف اتاق سفید است و خیلی بلند نیست، روش مناسب برای روشن‌کردن اتاق، استفاده از یک فلاش اکسترنال است. فلاش را در بالای دوربین نصب کنید و سر آن را به سمت بالا قرار دهید. به‌این‌ترتیب نور از سقف منعکس می‌شود و سایه‌های زیباتری ایجاد می‌کند.

بهتر است فلاش را از طریق لنز روی حالت TTL تنظیم کنید، دوربین را روی حالت Manual قرار دهید. سایر تنظیمات بهتر است به این شکل انجام شود:

 • دیافراگم: بین f/2.8 و f/5.6
 • سرعت شاتر: بین 200/1 تا 250/1 در ثانیه
 • ISO: کمترین عدد (ISO 100یا ISO 200)

اگر دوربین را در حالت TTL قرار دهید، میزان قدرت فلاش به‌طور اتوماتیک تعیین خواهد شد و میزان نورپردازی را تنظیم خواهد کرد. با رعایت این موارد می‌توانید بدون دردسر عکس‌های زیبایی از کودک بگیرید.

نحوه تعامل و ارتباط با کودک را بیاموزید و سعی کنید با سوژه عکاسی ارتباط دوستانه برقرار کنید:

قبل از آغاز عکاسی از کودک، زمانی را برای شناخت روحیات او اختصاص دهید. سعی کنید با علایق کودک آشنا شوید و نقطه مشترکی برای ارتباط موثر با او پیدا کنید. بهتر است راه دوستی با او را از والدینش جویا شوید. سعی کنید رفتار بزرگسالانه خود را در برخورد با کودکان تعدیل کنید. انرژی، جنب و جوش، شیطنت و سربه‌هوایی کودک را بپذیرید و سعی کنید با او همراه شوید. اصلاً نیازی نیست که از کودک بخواهید در مقابل دوربین لبخند بزند؛ زیرا در این صورت قطعاً عکس‌های‌ مصنوعی و کسل‌کننده‌ای خواهید داشت. کودک را به‌حال‌خود رها کنید و اجازه دهید بازی کند و از لحظاتش لذت ببرد. در این بین شما باید هرآن آماده شکار لحظه مورد نظرتان باشید تا بتوانید بهترین لحظه را ثبت کنید.

از والدین کودک بخواهید که درست پشت سر شما بایستند و وقتی همه تجهیزات را آماده کردید سعی کنید با کودک ارتباط برقرار کنید و یا از والدینش بخواهید که این کار را انجام دهند. به‌محض‌اینکه کودک به لنز نگاه کرد، فوراً فرصت را غنیمت بشمارید و عکس خود را بگیرید. به‌یاد‌داشته باشید، حتی بدون لبخند نیز می‌توانید تصاویری احساسی و و تاثیرگذاری از کودک داشته باشید.

برای عکاسی از کودک باید خلاق باشید و سعی کنید با تخیل‌پردازی کودکانه آشنا شوید:

برای اینکه بتوانید شخصیت حقیقی کودک را به‌تصویر بکشید، بهتر است عکاسی خود را زمانی انجام دهید که او مشغول بازی و شیطنت است. تجربه نشان داده است که با این روش می‌توانید در 15 دقیقه حداقل 3 الی 4 تصویر عالی از کودک ثبت کنید. این تصاویر از لحظات طبیعی کودک، داستانی حقیقی از او که فراتر از یک عکس معمولی است، روایت می‌کند و والدین نیز معمولاً از این سبک عکس‌ها استقبال بیشتری می‌کنند؛ اما این امر وابسته به بهره‌گیری از یک لوکیشن عکاسی کودک ایده‌آل می‌باشد.

وسایلی برای بازی کودک به همراه داشته باشید تا بتوانید او را در طول پروسه باخود همراه کنید:

معمولاً کودکان به‌سختی با افراد غریبه ارتباط برقرار می‌کنند. ازطرفی نیز ارتباط مناسب با کودک ضروری است. برای دستیابی به این هدف بهتر است یک اسباب‌بازی جدید به آنها بدهید یا از قبل به روش‌های سرگرم کردن او فکر کنید. بهتر است قبل از تهیه اسباب بازی با والدین کودک مشورت کنید تا با علایق و سبک بازی مورد علاقه کودکشان آشنا شوید. حباب‌ساز، بادکنک، میوه، آب نبات و خوراکی‌های خوشمزه گزینه‌های مناسبی برای نزدیک شدن به کودک و جلب اعتماد او هستند. هدف اصلی از اینکار آرام نگه‌داشتن و منحرف کردن ذهن او از کارهای غیرضروری است.

قد خود را با قد کودک هماهنگ و زوایای مناسب را مشخص کنید:

قاعده رایج در عکاسی از کودک، تنظیم قد خودتان با قد او است. اما می‌توانید گاهی این قاعده را رعایت نکنید و چند عکس در حالت ایستاده از او بگیرید. حتی می‌توانید درحین عکاسی از کودک دراز بکشید و یا بنشینید تا بتوانید بهترین زاویه را شکار کنید. به یاد داشته باشید همه چیز به خلاقیت خودتان بستگی دارد. می‌توانید جزئیات لباس کودک و اسباب بازی‌های مورد علاقه‌اش را در کادربندی عکس‌ها لحاظ کنید.

لوکیشن و زمان مناسب برای عکاسی را انتخاب کنید:

لوکیشن عکاسی از کودک برای داشتن تصاویر زیبا بسیار مهم است. برخی از والدین انتخاب محل عکاسی را به عکاس واگذار می‌کنند. بنابراین بهتر است همیشه چند لوکیشن مناسب درنظر داشته باشید.

انتخاب پس‌زمینه و محیط اطراف نیز به اندازه لوکیشن عکاسی در عکاسی کودک اهمیت دارد. در حالت ایده‌آل، سوژه عکس یا کودک باید از پس‌زمینه متمایز شود. به‌عبارت‌دیگر باید به‌صورت کاملاً حرفه‌ای پس‌زمینه را تار کنید تا سوژه اصلی شارپ‌تر به‌نظر برسد. توجه داشته باشید که اشیاء و رنگ‌‌های زشت و نامناسب را از پس‌زمینه و محیط اطراف حذف کنید.

باغ عکاسی کودک در شهریار را شما می‌توانید با مجموعه ماکان در اختیار داشته باشید. این مجموعه که دسترسی بسیار مناسبی به نقاط تهران دارد می‌تواند عکس‌های بسیار شیرین و زیبایی را از کودکان شما فراهم آورد.

از مادر کودک بخواهید که لباس‌ مناسبی برای عکاسی کودک به او بپوشانند:

لباس کودک باید متناسب با شخصیت او انتخاب شود. این وظیفه عکاس کودک است که خلاق باشد و اکسسوری‌های جذاب برای زیباتر شدن عکس‌های کودک به‌همراه بیاورد. حتماً از والدین کودک بخواهید که لباس اضافی و سایر وسایل مانند کلاه، عینک آفتابی و غیره را به‌همراه داشته باشند. اگر فکر می‌کنید که لباس کودک به اندازه کافی جذاب نیست و یا با محیط اطراف همخوانی ندارد، با والدینش صحبت کنید و از آنها بخواهید که لباس دیگری برای کودک انتخاب کنند.

در عکاسی کودک، زمان‌بندی یکی دیگر از عوامل مهم برای ثبت تصاویر زیبا و به‌یادماندنی است. برای جلوگیری از ایجاد سایه‌های مزاحم و مشکلات مختلف مربوط به نور محیط، سعی کنید زمان عکاسی را به صبح زود یا اواخر بعد از ظهر موکول کنید. روزهای ابری نیز برای عکاسی مناسب هستند زیرا ابرها به کاهش و تنظیم نور کمک می‌کنند.

والدین کودک را با خود همراه کنید:

گاهی اوقات ممکن است والدین کودک، روش برخورد شما با کودکشان را نپسندند. بهتر است زمانی را برای توضیح برنامه‌ها و رویکردتان به آنها اختصاص دهید. هنگامی که آنها با سبک و ایده‌های شما آشنا باشند، می‌توانند با اطمینان‌خاطر بیشتری به شما در تعامل با کودک کمک کنند. در باغ کودک شهریار ماکان، والدین می‌توانند کنار فرزندان خود ساعات خوب و خوشی را سپری کنند.

خودتان را برای نوسانات خلقی ناگهانی کودک آماده کنید و صبور باشید:

عکاس کودک بودن کار آسانی نیست. کودکان بسیار غیرقابل پیش‌بینی هستند. به‌عبارت‌دیگر پیش‌بینی واکنش کودکی که برای اولین بار شما را می‌بیند، کار بسیار دشواری است. صبور باشید، کمی به آنها فرصت دهید تا به شما و حضور شما عادت کنند.

اگر کودک از روند عکاسی خسته شود، ممکن است بدخلقی کند و بخواهد کار متفاوتی انجام دهند، مثلاً بازی کند یا کارهای موردعلاقه خودش را انجام دهد. اگر احساس می‌کنید که نتوانستید به‌اندازه‌کافی عکس‌های خوب و باکیفیتی بگیرید، با والدین صحبت کنید و ببینید چگونه می‌توانید کودک را برای ادامه عکاسی باخود همراه کنید. سعی کنید او را بخندانید و زمانی‌که درحال قهقهه زدن است، بهترین و طبیعی‌ترین عکس‌ها را از او ثبت کنید.

عکس‌های زیادی از کودک بگیرید:

بهتر است از کودک تعداد زیادی عکس بگیرید و برای ثبت تصاویر منتظر بهترین لحظه نباشید، زیرا ممکن است هرگز این لحظه را نبینید. برای هر عکس زاویه‌ها را تغییر دهید و از هر زوایه عکس‌های زیادی بگیرید. نزدیک‌تر شوید، سپس دورتر شوید و به عکاسی ادامه دهید. به احتمال‌زیاد، تعداد زیادی از عکس‌ها تار خواهند شد اما نگران نباشید قطعاً از بین این عکس‌ها تعدادی عکس خوب خواهید داشت که وضوح قابل قبولی دارند.

روش‌های ادیت و روتوش عکس را بیاموزید:

به‌طورکلی، ادیت زیاد روی تصاویر کودک ایده خوبی نیست. اگر تصاویری با ترکیب‌بندی خوبی داشته باشید، به‌ندرت به ادیت و روتوش آنها احتیاج خواهید داشت. به‌‎خصوص در مورد عکاسی کودکان، واقعاً نیازی به فتوشاپ و روتوش تصاویر نیست، زیرا در بیشتر موارد، کودک ایراد یا نقصی ندارد.

سعی کنید تصویر را طبیعی نگه دارید. ادیت بیش‌ازحد عکس، شخصیت سوژه را تغییر می‌دهد. می‌توانید ادیت‌های جزئی را در نرم‌افزار Light Room یا Photoshop  انجام دهید. گاهی ممکن است لازم باشد تصویر را کات و یا زاویه آن را ثابت کنید و برای بولد کردن سوژه در مرکز تصویر، کمی با رنگ‌ها بازی کنید.

کنترل کودک هنگام عکاسی را فراموش کنید:

دستور دادن به کودک را حین عکاسی به کلی فراموش کنید، زیرا این راهکار در عکاسی کودک کارساز نخواهد بود. احتمالاً این اولین دیدار شما با کودک در لوکیشن عکاسی کودک است و به طور طبیعی با رفتار‌های غیر منتظره‌ای ازجانب او مواجه خواهید شد. پس بهتر از از برانگیختن حس لجبازی در او بپرهیزید و با امر و نهی کردن، کار عکاسی کودک را که به خودی خود با چالش‌های زیادی همراه است دشوار‌تر نسازید. ژست‌های عادی در ترکیب با لوکیشن مناسب در لوکیشن عکاسی کودک، حتماً شما را به نتایج خوبی خواهد رساند.

عکس‌های سیاه و سفید کودک را از دست ندهید:

عکس‌های سیاه سفید از قهرمان کوچک عکاسی، پروژه شما را تکمیل می‌کند. در کنار تمامی سبک‌های رایج در عکاسی کودک، بد نیست نگاهی هم به عکاسی سیاه و سفید بیاندازید و چند عکس را با این شکل و شمایل آماده کنید. عکس‌هایی که از کودکان گرفته می‌شود معمولاً سرشار از رنگ‌های مختلف است. به همین دلیل نیز‌یک عکس سیاه و سفید کاری متفاوت و زیبا را ارائه خواهد داد.

ویژگی‌های یک آتلیه خوب برای عکاسی کودک

آتلیه‌های بسیاری مشغول فعالیت در زمینه عکاسی کودک هستند، اما تنها تعداد اندکی از آن‌ها مهارت گرفتن عکس‌های زیبا و حرفه‌ای از فرزند شما را دارند. اگر دوست دارید تصاویری زیبا و منحصر به فرد را از فرزند خود به ثبت برسانید، باید برای یافتن بهترین آتلیه کودک تحقیق کنید. برای مثال، آتلیه ماکان با کادری مجرب از بهترین عکاسان کودک قادر است تا تمامی انتظارات شما در پروسه عکاسی از فرزند دلبندتان را برآورده سازد. در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی‌هایی که آتلیه کودک ماکان در شهریار را از سایر رقبای خود متمایز ساخته می‌پردازیم:

 • دکور مناسب برای عکاسی از کودکان

دکوراسیون جذاب و منحصر به فرد یکی از مهمترین ویژگی‌هایی است که آتلیه و یا عمارت عکاسی کودک باید از آن برخوردار باشد. دیزاین آتلیه نه تنها در زیباتر شدن عکس‌ها تأثیر دارد، بلکه کمک می‌کند تا کودک شما در طول عکاسی جذب وسایل شود و جنب و جوش کمتری داشته باشد. با این حال که چهره کودکان بسیار معصوم و جذاب است، نمی‌توان ژست خاصی را برای عکس‌برداری از آن‌ها در نظر گرفت. همین موضوع نیز اهمیت دکوراسیون حرفه‌ای برای آتلیه کودک را دو چندان می‌کند.

 • فضای کافی و مفید برای عکاسی

آتلیه نمی‌تواند تنها اتاق کوچک و تاریکی را برای عکاسی کودک در نظر بگیرد. فضای عکاسی در آتلیه کودک باید بزرگ، جذاب و منحصر به فرد باشد، به طوری که چشم‌ها را به خود خیره کند و کودک شما در آن احساس راحتی نماید. لازم به ذکر است لوکیشن عکاسی کودک ماکان با آتلیه و باغ عکاسی اختصاصی برای کودک دلبند شما همواره آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه است. ما تمامی خاطرات را در قالب عکس از کودک دلبندتان به ثبت رسانده و به شما هدیه خواهیم داد.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388