درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

از لباس عروس گرفته تا دکور و گل‌آرایی تالار پذیرایی، زوج‌های جوان هر یک سلیقه متفاوتی از دیگری دارند و عکاسی عروس هم از این قاعده مستثنی نیست. انتخاب یک عکاس عروس که با سلیقه و انتظارات شما جور باشد معمولاً یکی از سختترین کار‌ها در برنامه‌ریزی جشن محسوب می‌شود. برای اینکار نیز باید در قدم اول سبک‌های مختلف عکاسی عروس را بشناسید، مشخص کنید به کدام سبک بیشتر علاقه دارید و سپس به دنبال عکاس عروسی حرفه‌ای با همین سبک بگردید. در این صورت یافتن آتلیه عکاسی عروس که کار مطابق با سلیقه‌ی شما ارئه دهد ساده‌تر خواهد بود. اگر شما نیز درگیر برنامه‌ریزی برای جشن عروسی خود هستید و به دنبال آتلیه عروس با با کار شیک و منحصر به فرد می‌گردید، از گالری مجموعه تصاویر ماکان دیدن نمایید. مجموعه ماکان با سال‌ها تجربه در زمینه عکاسی عروس و تیم عکاسان حرفه‌ای خود آماده ثبت لحظات خاطره‌انگیز شما به زیباترین شکل ممکن می‌باشد.

به طور کلی، شما می‌توانید با نگاهی کوتاه به سبک‌های مختلف عکاسی تغییرات شگرفی در نتیجه کار ایجاد کنید. عکس و فیلم عروسی مهمترین یادرگاری‌های شما از بهترین روز زندگیتان خواهند بود، به همین خاطر نیز جست و جو برای عکاس و باغ عکاسی عروس ارزش صرف کمی وقت را دارد. عکاسی عروسی، هم برای عکاس و هم برای عروس و داماد، کاری زمان بر و دشوار است. بنابراین بهتر است پیش از هر چیز سبک مورد علاقه خود از عکاسی عروس را بیابید تا ازنتیجه‌ی کار و تلاش خود راضی باشید.

نگاهی به سبک‌های مختلف عکاسی عروس

امروزه فاین آرت و حتی تصاویر تیره و سیاه و سفید جزء محبوب‌ترین سبک‌های عکس عروسی هستند، اما حتی این سبک‌های جدید نیز نتوانسته‌اند محبوبیت عکاسی کلاسیک را از بین ببرند. ممکن است شما، هم به عکس‌های کلاسیک در عمارت عکاسی و هم به عکس‌های سیاه و سفید علاقه داشته باشید. در این صورت باید به دنبال عکاسی بگردید که در سبک‌های مختلف تبحر دارد.
گاهی عروس و داماد‌ها بعد از نگاهی به سبک‌های مختلف عکاسی عروس و عمارت‌های عکاسی سردرگم می‌شوند و همین موضوع نیز انتخاب را برای آن‌ها دشوار می‌سازد.

اما ما یک راه ساده را برای شناخت بهتر علایقتان در زمینه‌ی سبک‌های عکاسی پیشنهاد می‌کنیم. اگر نگاهی به پست‌های اخیر اینستاگرام خود بیاندازید متوجه می‌شوید اکثر آن‌ها به یک تم رنگی و سبک خاص تعلق دارند که همین راهنمای خوبی برای انتخاب سبک عکس‌های عروسی خواهد بود. اگر پست‌های اینستاگرام نیز برای شناخت سبک مورد علاقه‌تان کفایت نمی‌کنند، نگاهی به وبسایت‌های عکس مانند پینترست بیاندازید تا با حال و هوای سبک‌های عکاسی بیشتر آشنا شوید. همچنین می‌توانید با ادامه‌ی این مطلب همراه شوید و اطلاعات جالبی درباره‌ی سبک‌های مختلف عکاسی عروس بدست‌آورید.

نگاهی به سبک‌های مختلف عکاسی عروس

عکاسی عروس به سبک کلاسیک

عکاسی عروس به سبک‌های سنتی یا کلاسیک مورد علاقه و در دسترس همه عروس و داماد‌ها است. این مدل ساده و همه پسند از عکاسی تخصصی عروس و داماد شاید خیلی خلاقانه به نظر نرسد، اما همیشه مورد توجه قرار می‌گیرد. آتلیه‌های عروس نیز همیشه تعدادی عکس عروسی کلاسیک را به آلبوم خود می‌افزایند. این یعنی تصاویر کلاسیک درباغ عمارت عکاسی هنوز هم در میان محبوب‌ترین سبک‌های مختلف عکاسی عروس می‌باشد. در عکس‌های عروسی کلاسیک معمولاً خانواده‌ها نیز حضور دارند، و به همین دلیل همیشه خاطره‌انگیز هستند و قدیمی نمی‌شوند. می‌توان گفت عکس‌های عروسی کلاسیک در عین سادگی تا پنجاه سال دیگر هم جلوه خود را از دست نخواهند داد.

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی به سبک فتوژورنالیسم

فتوژورنالیسم در واقع همان سبک عکاسی خبری و مستند می‌باشد که به دلیل واقعیت پنهان خود در میان عروس و داماد‌ها نیز بسیار محبوب شده است. احتمالاً برای عکاسی به این سبک دیگر نیازی به باغ عکاسی و لوکیشن‌هایی از این دست نخواهید داشت. چرا که عکاسی عروسی به سبک فتوژورنالیسم تمامی واقعیات را همانطور که هست و به دور از ژست‌های متداول به تصویر می‌کشد. عکسان عروسی که به سبک فتوژورنالیسم کار می‌کنند، تمام روز جشن را همراه عروس و داماد هستند و از لحظه لحظه‌ی مجلس آن‌ها عکس می‌گیرند. بدین ترتیب شما در پایان جشن یک سری عکس ناب از جشن عروسی خود خواهید داشت و می‌توانید آن‌ها را مانند کتاب داستان به ترتیب کنار هم بچینید. البته شاید فتوژورنالیسم در مقایسه با سایر سبک‌های مختلف عکاسی عروس طرفداران کمتری داشته باشد.

عکاسی عروسی به سبک فتوژورنالیسم

عکاسی عروسی به سبک ادیتوریال

عکاسی عروسی ادیتوریال نقطه مقابل سبک فتوژورنالیسم است. ادیتوریال را می‌توان سبکی مناسب برای عکاسی مدلینگ دانست که این روز‌ها در میان عروس و داماد‌ها بسیار پر طرفدار شده است. ژست‌های عکاسی مختلف در سبک ادیتوریال زیاد به چشم می‌خورند. به همین خاطر ادیتوریال را با نام عکاسی مد و فشن نیز می‌شناسند. شاید فکر کنید سبک ادیتوریال در میان سبک‌های مختلف برای عکاسی عروس جایی ندارد.
اما برخی از آتلیه‌ها این سبک عکاسی را به خوبی با سنت‌ها و آداب جشن عروسی ادغام و نتایج خارق العاده‌ای خلق کرده‌اند. عروس و داماد‌ها اکثرا با توجه به سلیقه شخصی و آگاهانه این سبک را برای عکاسی عروس انتخاب می‌کنند. اگر شما نیز به عکاسی مدلینگ برای عروس و داماد علاقه دارید و به دنبال خلق تصاویر متفاوت از جشن خود هستید، سری به مجموعه عکاسی ماکان بزنید. از دیگر خدمات این مجموعه نیز می‌توان به عکاسی کودک بصورت حرفه ایدر لوکیشن‌های بی‌نظیر اشاره کرد.

عکاسی عروسی به سبک ادیتوریال

عکاسی عروسی به سبک کم نور و احساسی

عکس‌های کم نور و احساسی، و یا دارک و مودی، دقیقاً مثل اسم خود تاریک و دراماتیک هستند. در این سبک، عکاس عروس به دنبال به تصویر کشیدن عروس و داماد در سایه روشن‌های واضح است تا الگویی متضاد از تاریکی و روشنی خلق کند. این سبک در واقع برای عروس و داماد‌ها در عمارت عکاسی بسیار کاربرد دارد و در سال‌های اخیر نظر‌های بسیاری را نیز به خود جلب کرده است.

عکاسی عروسی به سبک کم نور و احساسی

عکاسی هوایی از عروس و داماد

عکاسی هوایی معمولاً تکمیل‌کننده‌ی سایر سبک‌ها در باغ عکاسی و یا دیگر لوکیشن‌ها است. چرا که تمام عکس‌های عروسی را نمی‌توان به سبک هوایی گرفت! این روز‌ها با نگاهی به آگهی‌های تبلیغاتی متوجه می‌شوید آتلیه‌های عروسی، عکاسی هوایی را به عنوان یک آپشن به مشتریان خود معرفی می‌کنند. عکاسی هوایی همچنین برای تصویر‌برداری از رقص دو نفره عروس و داماد بسیار مناسب است.

عکاسی هوایی از عروس و داماد

عکس‌های سیاه و سفید عروسی

عکس‌های سیاه و سفید بیش از آنکه یک سبک عکاسی عروس باشند نوعی از ادیت هستند. به عبارتی دیگر عکاسان از دوربین‌های سیاه و سفید برای عکس‌های عروسی استفاده نمی‌کنند، بلکه بعد از گرفتن عکس‌ها آن‌ها را با برنامه‌های ادیت به شکل سیاه و سفید در می‌آورند. بسیاری از عکاسان همیشه سعی می‌کنند تا چند عکس سیاه و سفید را در آلبوم جای دهند. برخی از عکس‌ها به صورت سیاه و سفید احساس بهتری به بیننده منتقل می‌کنند. اگر عکاس عروسی شما هم ورژن رنگی و هم سیاه و سفید بعضی از عکس‌ها را رو به رؤیتان قرار دهد، شما نیز احتمالاً عکس سیاه و سفید را انتخاب خواهید کرد.

عکس‌های سیاه و سفید عروسی

عکس‌های عروس و داماد در مناظر مختلف

عکاسی منظره نیز یکی از سبک‌های مختلف عکاسی عروس است که چشم‌های زیادی را به خود خیره می‌کند. البته عکاسی منظره به جشن‌های عروسی محدود نمی‌شود و در زمینه‌های زیادی کاربرد دارد. اما توجه عروس و داماد‌ها به این سبک از عکاسی موجب خلق تصاویر بی‌نظیری از روز جشن شده است. به همین دلیل هم بسیاری از عروس و داماد‌ها برای عکاسی فرمالیته و عروسی خود به شهر‌های شمالی و یا جنوب می‌کنند و از طبیعت زیبای این مناطق بهره می‌برند.

عکس‌های عروس و داماد در مناظر مختلف

شما تمامی این سبک‌ها را می‌توانید در باغ عمارت عکاسی عروس ماکان که در شهریار واقع شده به بهترین شکل ممکن داشته باشید.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388