درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

مراسم خواستگاری همیشه سرشار از شادی و‌ امید به آینده است و هیچ یک از عروس و داماد‌ها دوست ندارند این روز خاطره‌انگیز را از یاد ببرند. جلسه خواستگاری در لحظه بله گفتن عروس خانم جالب‌تر هم می‌شود و احتمالاً شما نیز دوست دارید عکس‌های حرفه‌ای از این مراسم خواستگاری داشته باشید.

عکاسی مراسم خواستگاری

این نکته را فراموش نکنید جشن‌های زیادی را پیش روی خود دارید که ممکن است مهمتر از جلسه خواستگاری به نظر برسند، اما عکاسی از مراسم خواستگاری هم جایگاه خاص خود را دارد و نباید آن را دست کم بگیرید. خواستگاری مقدمه شیرین زندگی مشترک شما در آینده است و باید برای زیبایی آن تلاش کنید.

به عقیده بسیاری از عکاس‌های عروس، مراسم خواستگاری همیشه موجب خلق زیباترین و خاص‌ترین عکس‌های دو نفره و خانوادگی می شود. با این حال که قرار است به زودی عکس عروسی حرفه‌ای در عمارت عکاسی بیاندازید، خواستگاری لحظات ناب و واقعی‌تری را در بر می‌گیرد که برای عکاسی بسیار مناسب هستند.

مهمترین نکات برای عکاسی مراسم عروسی

چهره‌ی خوشحال و در عین حال نگران پدر و مادر ها، ذوق داماد و چشمان پر برق عروس عکس‌هایی را به وجود می‌آورند که در لحظه لحظه زندگی مشترکتان دلیلی برای لبخند زدن شما خواهند بود. پس اگر هنوز هم هیچ برنامه‌ای برای عکاسی از مراسم خواستگاری خود ندارید، با ادامه‌ی این مطلب همراه باشید و از مهمترین نکات عکاسی از مراسم خواستگاری آشنا شوید.

مهمترین نکات برای عکاسی از مراسم خواستگاری

علی رغم تصور بسیاری، عکاسی از خواستگاری نیز بخشی از عکاسی عروس بشمار می‌رود و بسیاری از آتلیه‌ها برای آن خدمات حرفه‌ای ارائه می‌دهند. به همین دلیل هم بهتر است در برنامه‌ریزی برای مراسم خواستگاری خود عکاسی را فراموش نکنید. همانطور که پیش‌تر نیز گفتیم با این حال که قرار است عکس‌های بیشماری از جشن عروسی خود در باغ عکاسی و یا عمارت داشته باشید، عکس‌های خواستگاری و به طور کلی هر یک از این عکس‌ها جایگاه منحصر به فردی دارند که با دیگری قابل مقایسه نیستند. در ادامه با نکاتی آشنا می‌شوید که به شما در بهتر شدن عکس‌های مراسم خواستگاریتان کمک می‌کند.

عکاس عروسی حرفه‌ای استخدام کنید

عکاس عروسی حرفه‌ای استخدام کنید

شما احتمالاً عکس و فیلم‌های بسیار زیبایی را از میان تصاویری که مهمانان و اعضای خانواده با گوشی موبایل گرفته‌اند خواهید یافت. اما حتی زیباترین این عکس‌ها نیز به پای عکس‌های حرفه‌ای که توسط عکاس عروسی گرفته شده نخواهند رسید. عکاس حرفه‌ای از تکنیک‌های تنظیم نور به خوبی آگاه است. همچنین کیفیت عکس‌هایی که با دوربین‌های سطح بالا گرفته شده بسیار متفاوت خواهد بود.

بنابراین بجای آنکه از اطرافیان بخواهید با گوشی موبایل خود عکس بگیرند، یک عکاس حرفه‌ای عروس برای مراسم خواستگاری خود انتخاب کنید. شاید با خود فکر کنید خواستگاری ارزش صرف هزینه برای عکاس را ندارد. اما شک نکنید بعد‌ها با نگاهی به عکس‌های زیبای مراسم خواستگاری از این کار بسیار خوشحال خواهید شد.

مراسم خواستگاری

برنامه‌ریزی درست را فراموش نکنید

مراسم خواستگاری یکی از سنت‌های بسیار زیبا است که در فرهنگ‌های مختلف با آداب متنوعی انجام می‌شود. تمام عروس و داماد‌ها از هر نژاد و هر مذهبی این لحظات با شکوه را تا همیشه به خاطر می‌سپارند و از آن صحبت می‌کنند. بنابراین، چنین مراسم زیبا و خاطره‌انگیزی قطعاً شایسته توجه ویژه و برنامه‌ریزی دقیق شما است. منزل خود را همه جوره برای خواستگاری آماده کنید، به طوری که لوکیشن بی‌نظیری برای عکس‌های شما فراهم شود. عکاسی از مراسم خواستگاری حتی ارزش آن را دارد که دکوراسیون منزل را با کمی سختی و کار بیشتر تغییر دهید.

همچنین جایگاه ویژه‌ای را در گوشه‌ای از خانه برای عکاسی دو نفره و خانوادگی ترتیب دهید. در این روز اولین عکس‌های خود با خانواده همسرتان را خواهید داشت. پس به نوع آرایش صورت و رنگ لباستان به میزان کافی توجه کنید.

عکاسی از مراسم خواستگاری با دو دوربین مجزا

عکاسی از مراسم خواستگاری با دو دوربین مجزا

بسیاری معتقدند چهره عروس و داماد هر دو باید در عکس‌ها، هنگام انداختن حلقه و بله گفتن عروس خانم، مشخص باشد. به همین دلیل نیز ممکن است یک دوربین برای عکاسی کفایت نکند. اگر بودجه‌ی شما اجازه می‌دهد از عکاس خود بخواهید تا با یک دستیار و دو دوربین مختلف در مراسم شما حاضر شود. از طرفی، داشتن یک دوربین اضافه یعنی تعداد عکس‌های بیشتر و انتخاب بهتر. وقتی عکاس‌ها با دو دوربین مختلف از مراسم خواستگاری شما عکس می‌گیرند یعنی دستتان برای انتخاب عکس‌های بهتر و بیشتر باز است.

نورپردازی خوب برای عکس‌های خواستگاری

نورپردازی خوب حرف اول را در همه سبک‌های عکاسی می‌زند و عکس‌های مراسم خواستگاری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما هم قطعاً دوست دارید عکس‌های مراسم خواستگاری خود را در بهترین حال ممکن بگیرید، پس باید نور مناسب آن را نیز فراهم کنید. در صورت استخدام عکاس عروسی حرفه‌ای شاید نگرانی‌های شما درباره‌ی نور مناسب تا حد زیادی برطرف شود.

اما اگر قصد دارید خودتان عکس‌های خواستگاری را بگیرید، مطمئن شوید فضایی را برای عکاسی انتخاب می‌کنید که از نور مناسب‌تری برخوردار است.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388