درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

مجموعه تشریفاتی ماکان فضایی خاص و انحصاری است که توسط باغ تالار مجلل والا در جهت خدمت رسانی جهت انجام مراسمات و آتلیه اختصاصی عکاسی و فیلم برداری احداث کرده که امکانات خاص و متفاوتی را در ان عرضه نموده است.

مجموعه تشریفاتی مکانان با امکان برگزاری مراسمات مختلف عقد، عروسی و تولد در فضای باز خاص و انحصاری شرایط متفاوتی را برای زوج های جوان فراهم نموده تا جشن های خود را در آن برگزار نمایند.

بسیاری از خانواده ها به دنبال فضایی مناسب و کوچک جهت برگزاری جشن های مختلف خود مانند جشن تولد هستند که لوکیشن باغ تالار ماکان شرایط مناسب و ایده آلی را برای آنها فراهم ساخته تا لحظات شیرین و به یادماندنی را در ان رقم بزنند.

فضای اختصاصی و بی نظیر عکاسی که در این مجموعه احداث گردیده، بدن شک یکی از زیباترین لوکیشن های ممکن عکاسی در ایران به شمار می رود. مجموعه ماکان با کمک تیم های تخصصی و حرفه ای در امر دیزاین و عکاسی، سازه هایی اختصاصی را جهت عکاسی و فیلم برادری بصورت تخصصی در کلیه امور عکاسی عروس، عکاسی مدلینگ و عکاسی کودک ساخته و طراحی شده است.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388