درخواست منو
تاریخ مد نظر جهت رزرو

باغ عکاسی ماکان در شهریار با فضایی وسیع و زیبا، امکانات و تجهیزات مدرن و تیم عکاسی و فیلم‌برداری حرفه‌ای، انتخابی ایده‌آل برای زوج‌های جوانی است که می‌خواهند عکس‌های عروسی خود را در فضایی رمانتیک و رویایی ثبت کنند.

باغ عکاسی ماکان دارای مساحتی بالغ بر 2000 متر مربع است و دارای فضای باز و سرپوشیده است. امکانات و تجهیزات باغ عکاسی ماکان بسیار مدرن و حرفه‌ای است. این باغ عکاسی دارای دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری پیشرفته، تجهیزات نورپردازی حرفه‌ای و تجهیزات ویرایش عکس و فیلم است. تیم عکاسی و فیلم‌برداری باغ عکاسی ماکان متشکل از عکاسان و فیلم‌برداران حرفه‌ای است که تجربه زیادی در عکاسی عروسی دارند.

باغ عکاسی ماکان دارای تنوع بالایی از لوکیشن‌های عکاسی است. این باغ عکاسی دارای لوکیشن‌های مختلف برای عکاسی عروسی، عکاسی مدلینگ و عکاسی کودک است.

باغ عکاسی ماکان با امکانات و تجهیزات مدرن، تیم عکاسی و فیلم‌برداری حرفه‌ای و تنوع بالایی از لوکیشن‌های عکاسی، انتخابی ایده‌آل برای زوج‌های جوانی است که می‌خواهند عکس‌های عروسی خود را در فضایی رمانتیک و رویایی ثبت کنند.

Contact

اطلاعات تماس باغ و آتلیه ماکان

آدرس:

تهران، اتوبان فتح، سه راه شهریار بعد از سعید آباد، جاده زرنان بالا و پایین، بعد از کارخانه آسفالت، پلاک ۱۰، باغ تالار والا

ساعت کار:

شنبه - جمعه:

10:00 AM - 2300 PM

موبایل:

09129002388